Hlavní obsah
 

Kapela Wohnout se převtělila do známého herce

Kapela Wohnout představuje další klip z alba Miss Maringotka, které vyšlo na konci loňského roku. Je k písni Depardieu, je to šestý videopočin k uvedené desce a plánují se další. Skupina si tentokrát posvítila na herce Gerarda Depardieua, do něhož se převtělila pomocí silikonových nosů. Na Novinkách.cz má klip premiéru.

 
Kapela Wohnout se převtělila do známého herce

„Tak jsme si na toho Gerarda museli posvítit my. Nikdo se k tomu neměl, nikdo se k tomu nějak extra nevyjádřil, asi se v tom neradno šťourat. Jenže ono nám to nedalo spát. Co ten chlap francouzskej nosatej v tom Rusku, že jo?

A tak jsme se k tomu postavili jako čtyři chlapi a praštili do stolu. A ejhle. Ona z toho je písnička. Až nám z toho narostl samou pýchou frňák,“ říká zpěvák a kytarista Honza Homola.

Skupina Wohnout s charakteristickými nosy pro nový klip.

Foto: archiv kapely

Kromě členů kapely si ve videu zahrála řada známých osobností z hudební branže, například bubeník Štěpán Smetáček (Lucie, Wanastovi Vjecy) nebo kytaristka Tereza Rays (Electric Lady). Režie se ujal Michal Skořepa.

Honza Homola v novém klipu.

Foto: archiv kapely

Tentokrát se vše odehrává v jedné místnosti, v prostoru refektáře dominikánského kláštera. Ve videoklipu je použito více než sedm set střihů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků