Hlavní obsah
 

Kapela Post-It má první duet. S Martinou Pártlovou

Pražská rocková skupina Post-It se hlásí s novým singlem. Po politicko-společensky laděném protestsongu Opět sami a ekologicky zaměřeném Ragnaroku jde tentokrát o vztahovou baladu Bonnie. Na Novinkách.cz má klip k ní premiéru.

 
Kapela Post-It má první duet. S Martinou Pártlovou

Píseň je koncipovaná jako příběh, rozmluva mezi mužem a ženou, kteří se sice milují, ale jejich vztah končí fatálně. „Tak, jak se tomu často děje i v běžném životě,“ tvrdí zpěvák Czenda.

Bonnie zněla v uších zpěvákovi Czendovi od začátku jako duet. Proto s dalšími členy Post-It oslovili kamarádku Martinu Pártlovou, která pro ně byla jasnou volbou. Pro kapelu je to první duet, přičemž Pártlová dodala písni křehký až intimní rozměr. „Je skvělé, že do toho s námi Martina šla, a moc si toho vážíme,“ říká Czenda.

Bonnie je vztahová písnička.

Foto: archiv kapely

Ten novinku vymyslel během ranní cesty autem do Prahy. „Nepamatuji si, že bych někdy písničku složil takhle rychle, spontánně,“ popisuje. Inspirací mu prý byly vztahy a reálné zkušenosti z jeho okolí.

Za jednoduchým vizuálem klipu stojí Tomáš Krejča, jenž obstaral natáčení, střih, režii a realizaci, to vše za přispění kapely. O zvuk a produkci se postaral Pavel Bureš, který s formací dlouhodobě spolupracuje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků