Hlavní obsah
 

Kapela Mr. Loco točila nový klip na jezerech u Sofie

Pražská kapela Mr. Loco přichází se třetím singlem a videoklipem z aktuálního alba Balkanizace. Tentokrát jde o letní skladbu Je to reggae. Na Novinkách.cz má premiéru.

 
Kapela Mr. Loco točila nový klip na jezerech u Sofie

Klip k písničce vznikl začátkem léta během prvního balkánského turné kapely Mr. Loco. V rámci něj navštívila mimo jiné Srbsko, Maďarsko a Bulharsko. Skladba vyšla začátkem léta na aktuálním albu Balkanizace. I když vznikla v zimě, svou podstatou přímo vybízela k tomu, aby k ní vznikl letní videoklip.

Mr. Loco se rozhodli spojit příjemné s užitečným a video natočit na netradičním místě. Vzniklo na jezerech nedaleko bulharské metropole Sofie, v tamním skateparku, v centru města i na večerním koncertě kapely.

V klipu kapely Mr. Loco se objevují krásné dívky.

Foto: archiv kapely

Skupina Mr. Loco při natáčení nového klipu.

Foto: archiv kapely

„Potřebovali jsme nějaké originální místo a myslím, že Sofie byla tím správným výběrem. Moc jsme si to užili a teď se můžeme pochlubit netradičními lokacemi a pohodovou atmosférou,“ přibližuje natáčení frontman kapely Filip Flusser.

Jednu sloku si ve skladbě vystřihl Fido, zpěvák skupiny Fast Food Orchestra, refrény podpořila zpěvačka Nikol Davídková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků