Hlavní obsah
Justin Bieber. Foto: Reuters – Mario Anzuoni, ČTK/AP

Justin Bieber zpíval, že „zabije negra“

Další nepříjemný skandál rozpoutala v Americe teenagerská hvězdička Justin Bieber. Na veřejnost se dostalo video, kde zpívá o „zabíjení negrů“.

Justin Bieber. Foto: Reuters – Mario Anzuoni, ČTK/AP
Justin Bieber zpíval, že „zabije negra“

Video je sice podle serveru Rolling Stone pět let staré, přesto vyvolává dost trapnou situaci. Justin Bieber změnil text vlastní písně One Less Lonely Girl a zpíval: „O jednoho osamělého negra méně, když tě zabiju, budu členem KKK (Ku-klux-klan), ale bude o jednoho osamělého negra méně.“

Během třicetisekundového videa je slyšet ještě jiný hlas smějící se v pozadí. Bieberův tým údajně dal video serveru TMZ, aby se dostalo na veřejnost a zpěvák se k němu pak mohl přihlásit. Různí lidé se ho totiž pokoušeli vydírat a nejjednodušší řešení situace bylo přiznat se.

Video prý vzniklo tak, že Bieber někde viděl komika, který jeho písničku parodoval, a to ho tak nadchlo, že chtěl mít vlastní verzi. Už před lety měl Bieber o videu říci svým známým z pop-music, jako jsou Usher a Will Smith, a hned si uvědomit, jak hloupou věc udělal.

Mladík v poslední době dělá jeden skandál za druhým. Bere drogy, jezdí bez řidičáku, policie v Los Angeles ho dokonce obvinila z pokusu o loupež. Sebral mobil mladé ženě, která si ho předtím fotografovala na minigolfové soutěži v Los Angeles.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků