Hlavní obsah
 

Jiří Lábus exceluje v novém videoklipu skupiny Mandrage

Skupina Mandrage představila nový singl. Je ke skladbě Slečno, já se omlouvám se, která zároveň avizuje chystané vydání nového alba. Kapela ke skladbě pořídila videoklip, v němž exceluje herec Jiří Lábus.

 
Jiří Lábus exceluje v novém videoklipu skupiny Mandrage

„Písnička Slečno, já se omlouvám se je o lásce na první pohled. O tom, že když přijde takový ten zásah shůry, prostě jen zíráme a zmatečně blekotáme. A o tom, že to může být až skoro komické, zvláště když to vaše vyvolená cítí jinak. Metafora lásky coby šípu, který člověka zasáhne a naprosto ochromí, funguje přesně takhle. Odněkud si přiletí a ponechá nás stojícího v překvapeném úžasu. Naivně hledíme na vytoužený objekt a přesto, že si neumíme ani správně naplánovat zájmena ve větě, už si malujeme budoucnost,“ vysvětlil obsah novinky kytarista skupiny Mandrage Pepa Bolan, který ji složil.

Jiří Lábus ke svému účinkování v klipu sdělili: „Zaujalo mě, že vlastně vše je jenom na mně a není u toho vůbec kapela. Takovou roli jsem ještě nehrál. Písnička mě baví a přeju klukům z Mandrage i fanouškům, aby se líbila.“

Skupina Mandrage s herecem Jiřím Lábusem.

Foto: Universal Music

Režie videoklipu se ujal bubeník Mandrage Matyáš Vorda, hlavní slovo ale měl Tomáš Kasal, držitel ceny Anděl, který pro kapelu v minulosti natočil již několik klipů.

Mandrage vydají své nové album letos na podzim. Příští rok v zimě se k němu vypraví na turné. To začne 2. února v pražském Foru Karlín a skončí 3. března v Českých Budějovicích v KD Vltava. Celkem čítá sedm koncertů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků