Hlavní obsah

Jackson naznačil, že padesát koncertů asi fyzicky nezvládne

Michael Jackson se zlobí na promotéry kteří mu naplánovali 50 koncertů v londýnské O2 areně, souhlasil prý pouze s deseti. Zpěvák to řekl svým fanouškům před tanečním studiem v Los Angeles, ve kterém se připravuje na svá vystoupení. Jackson také naznačil, že sérii koncertů možná nebude moci dokončit ze zdravotních důvodů. Informoval o tom deník The Sun.

Jackson naznačil, že padesát koncertů asi fyzicky nezvládne

"Opravdu jsem na ně naštvaný, že mi zamluvili 50 vystoupení," rozhořčoval se Jackson nad promotéry. "Chtěl jsem odehrát pouze deset koncertů a poté vyrazit na turné po světě. ... Šel jsem spát s tím, že jsem souhlasil s deseti koncerty a ráno jsem se dozvěděl, že mi jich zařídili padesát."

Král popu také naznačil, že neví jestli všechna vystoupení fyzicky zvládne. "Nejsem zrovna jedlík, musím trochu nabrat váhu," uvedl Jackson, o jehož zdraví se v médiích už dříve spekulovalo. Deník The Sun v květnu napsal, že se zpěvák tajně léčí s rakovinou kůže.

Jackson už odložil začátek série koncertů, údajně z produkčních důvodů. První koncert plánovaný na 8. července byl přesunut na 13. července. Tři další vystoupení zpěvák přeložil na březen 2010. Přesto je zájem o koncerty obrovský. Přímý prodej lístků trval pouhých pět hodin. Do přímého prodeje šlo půl miliónu vstupenek a asi 360 000 se jich už předtím prodalo v předprodeji. Údajně to byl nejrychlejší předprodej v dějinách.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků