Hlavní obsah
Ivan Mládek Foto: Profimedia.cz

Ivan Mládek: Jedu poslední turné před zvolením prezidentem

Na českého recesistu Ivana Mládka si možná letos zajdeme naposledy, varoval totiž, že pak už se bude věnovat povinnostem vyplývajícím z úřadu hlavy státu. Svou jubilejní šňůru k sedmdesátinám nazval nekompromisně: Poslední turné před zvolením prezidentem.

Ivan Mládek Foto: Profimedia.cz
Ivan Mládek: Jedu poslední turné před zvolením prezidentem

Mládek v programu představí své celoživotní Best of včetně zlidovělých humorných popěvků o Jožinovi z bažin, který žere obyvatele hlavního města, o Prachovských skalách, Lindě, Dáše Novákové atd.

Turné začíná 17. října v ČEZ Aréně v Pardubicích a navštíví celkem devět českých a moravských měst - přesný plán viz sloupek.

„Zahrajeme naše notoricky známé, ale i méně známé skladby. Určitě nebudou chybět Jez, Prachovské skály, Linda, Dáša Nováková a další – a když si diváci vytleskají přídavek, zahrajeme Jožina z bažin. A když si diváci přídavek nevytleskají, zahrajeme ho stejně... Některé písničky budou provázeny „živými klipy“ našich komiků Lenky „Kalamity“ Šindelářové, Jana Mrázka a dalších, publikum uslyší monology Milana Pitkina, Lenky Plačkové a Libuny Roubychové, pár mých historek a anekdot. Musím říct, že máme také exkluzivního hosta, kterým je geniální ruský hudební imitátor Seva Moskvin,“ přiblížil program koncertů Ivan Mládek.

Pro fanoušky, kteří se obávají, že snad skutečně vstupuje do politiky, dodává autor písní, humoristických knížek a televizních pořadů vysvětlení, že to je samozřejmě recese.

"Někdo by přeci jen mohl vzít náš slogan vážně a na koncert raději nepřijít... Zodpovědně tedy prohlašuji, že prezidentskou kandidaturu opravdu nechystám.“

Plán koncertů na rok 2012

17. 10., 19:00 hod. - ČEZ ARENA Pardubice
18. 10., 19:00 hod. - TIPSPORT ARENA Praha
19. 10., 19:00 hod. - TJ Lokomotiva Plzeň
24. 10., 19:00 hod. - České Budějovice
25. 10., 19:00 hod. - TISPORT ARENA Liberec
26. 10., 19:00 hod. - Sportovní hala UP Olomouc
31. 10., 19:00 hod. - Hala Vodova, Brno
01. 11., 19:00 hod. - SAREZA, Ostrava
02. 11., 19:00 hod. - Sportovní hala Euronics, Zlín

Vstupenky na Poslední turné před zvolením prezidentem Ivana Mládka jsou v prodeji na stránkách Ticket Art od 190 do 690 korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků