Hlavní obsah
J. J. Abrams Foto: Profimedia.cz

Hvězdné války má točit Abrams, který to nedávno popíral

Americký scenárista, režisér a producent J. J. Abrams ještě v listopadu tvrdil, že nové Hvězdné války určitě točit nebude. Nyní je to ale podle serveru Rolling Stone naopak.

J. J. Abrams Foto: Profimedia.cz
Hvězdné války má točit Abrams, který to nedávno popíral

Spekulace o tom, kdo bude nové Hvězdné války natáčet, bují od chvíle, kdy společnost Disney koupila Lucasfilm za 40,5 miliardy dolarů. Uvažovalo se prý o Benu Affleckovi, Guillermovi del Toro, Stevenu Spielbergovi, Quentinu Tarantinovi a také o Abramsovi.

"Na začátku proběhly nějaké rozhovory a já jsem rychle řekl, že kvůli mé loajalitě ke Star Treku, a protože jsem fanoušek, bych se ani nechtěl zapojit do nové verze těchto věcí. Hned od začátku jsem odmítnul jakoukoliv spolupráci. Radši budu v publiku a nechám se překvapit, co přijde, než abych se zabýval detaily natáčení," tvrdil ještě nedávno.

Chystá také Armstronga

Abrams se prý považuje za velkého fanouška Star Wars a naopak na Star Treku moc nevyrůstal. Díky tomu se ale cítil svobodnější, když pak natáčel vlastní Star Trek.

Abrams nyní připravuje svůj druhý film ze série Star Trek, který půjde do kin v květnu. Současně se chystá na film o dopujícím cyklistovi Lanci Armstrongovi. Má už na kontě třeba druhý díl Mission: Impossible či seriál Ztraceni.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků