Hlavní obsah
Ondřej Sokol bude opět moderovat. Foto: Petr Horník, Právo

Hlasování v anketě Český slavík začíná

Tradiční anketa Český slavík Mattoni opět zahájila hlasování. Potrvá až do 19. listopadu a výsledky vyhlásí v sobotu 25. listopadu v pražském Hudebním divadle Karlín. Slavnostní vyhlášení bude moderovat Ondřej Sokol.

Ondřej Sokol bude opět moderovat. Foto: Petr Horník, Právo
Hlasování v anketě Český slavík začíná

Během slavnostního večera vystoupí naživo i interpreti, které nominovala odborná porota. Je mezi nimi Jakub Děkan, Pavela Callta, skupina Poetic a kapela Pokáč. Fanoušci ale rozhodnou, kdo skutečně zazpívá. Hlasovat můžou na stránkách www.ceskyslavikmattoni.cz nebo telefonem. Z každého mobilu jde ale hlasovat jen jednou.

„Vloni jsme do ankety dostali celkem téměř 110 000 hlasů,” řekl za pořadatele Jaroslav Těšínský. Ceremoniál v televizi sledovalo 1 350 000 diváků.

Tradiční kategorie

 

Skupina Kabát

Foto: Petr Horník, Právo

Tradiční kategorie byly zachovány. Jsou to Zpěvačka, Zpěvák, Hudební skupina, Absolutní slavík, Objev roku, Slavíci bez hranic (nejoblíbenější slovenský interpret v ČR), Nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls a Nejstreamovanější česká skladba.

Na oficiálních stránkách lze najít také klipy některých interpretů a informace a fotografie z minulých ročníků. Anketu obvykle vyhrávají skupina Kabát, Karel Gott a Lucie Bílá. Ani minulý ročník nebyl výjimkou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků