Hlavní obsah
Godsmack u nás vystoupí v červnu poprvé. Foto: archiv kapely

Godsmack zahrají v Praze o den dříve. Kvůli termínové kolizi s koncertem Slipknot

Česká premiéra amerických rockových Godsmack se uskuteční o den dříve, než bylo původně sděleno. Kapela vystoupí ve Velkém sále pražské Lucerny 10. června. Pořadatelé se po dohodě s kapelou rozhodli přesunout koncert z 11. června a vyjít vstříc žádostem fanoušků, kteří se ve stejné datum chystají na koncert Slipknot.

Godsmack u nás vystoupí v červnu poprvé. Foto: archiv kapely
Godsmack zahrají v Praze o den dříve. Kvůli termínové kolizi s koncertem Slipknot

„Kolize termínů nás od počátku mrzela, ale bohužel v jiný den nemohli Godsmack původně přijet. Naštěstí se nám podařilo přesunout koncert alespoň o den, z čehož máme radost,“ vysvětluje za pořádající agenturu Charmenko CZ Lenka Muráriková.

Bostonští Godsmack jsou jednou z mála důležitých amerických tvrdých kapel, které Českou republiku zatím míjely. Stylově se pohybují ve vodách nu-metalu, hard rocku, post-grunge a heavy metalu.

Zpěvák Sully Erna spolu s kytaristou Tonym Rombolou, baskytaristou Robbiem Merillem a bubeníkem Shannonem Larkinem mají na kontě sedm studiových alb, desítky písniček v top ten amerických žebříčků a více než 20 milionů prodaných nosičů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků