Hlavní obsah
Filmové premiéry Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Filmové premiéry: Špindl, Universum Brdečka, Cukrář, Ladíme, Ferdinand, Jumanji: Vítejte v džungli

S prvním zimním dnem vstoupí do kin nová česká zimní komedie Špindl. O služební cestě, která přinesla překvapení, a o tom, co následovalo, je film Cukrář. Anna Kendricková hraje hlavní hrdinku dalšího pokračování série o dívčí a capelle Ladíme. Malá holčička a velký býk jsou největší kamarádi Ve filmu Ferdinand.

Filmové premiéry Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Filmové premiéry: Špindl, Universum Brdečka, Cukrář, Ladíme, Ferdinand, Jumanji: Vítejte v džungli

Špindl

Trailer k filmu Špindl

Do zasněženého Špindlerova Mlýna vyráží sestry Eliška, Katka a Magda na dámskou jízdu. Mají v plánu si užít odpočinek, zábavu a možná i trochu milostného dobrodružství. Eliška je v pohodě, ale Katce i Magdě už třicet bylo a jsou pořád single. Objeví se ten pravý ve sněhu?

Špindl, Česko 2017, komedie, 98 min., režie: Milan Cieslar. Hrají: Anna Polívková, David Gránský, Kateřina Klausová, Karel Zima, Jakub Kohák, Alice Bendová a další.

Universum Brdečka

Trailer k filmu Universum Brdečka

Limonádový Joe, Tajemství hradu v Karpatech, Adéla ještě nevečeřela, Císařův pekař a Pekařův císař… a další filmové hity spojuje jméno Jiří Brdečka. Režisér Miroslav Janek postupně proniká do nitra jedné z nejvýraznějších osobností českého filmu a divákovi předkládá svět zázračně oživlých obrazů, grafik, olejů, akvarelů, fresek a mozaik. Na Štědrý den roku 2017 by Jiří Brdečka oslavil 100. narozeniny.

Universum Brdečka, Česko 2017, dokument, 84 min., režie: Miroslav Janek.

Cukrář

Trailer k filmu Cukrář

Poměr Thomase, cukráře žijícího v Berlíně, a Orana, ženatého muže původem z Izraele, po několika měsících utne tragická událost. Oran umírá při dopravní nehodě a Thomas vyhledá vdovu. Přes počáteční nedůvěru dává truchlící Anat mladému muži práci ve své kavárně, aniž by tušila, že nevyslovený smutek, který je spojuje, se váže k témuž muži.

Cukrář, Izrael/Německo 2017, drama, 104 min., režie: Ofir Raul Graizer, Hrají: Sarah Adler, Tim Kalkhof, Zohar Strauss a další.

 

Ladíme 3

Trailer k filmu Ladíme 3

Opět jsou tu pěvky z Barden Bellas a úžasně zpívají coververze těch největších současných hitparádových tahounů. Holky ale natolik otravuje realita všedního dne a marná snaha prorazit jinak než zpěvem, že touží po jakékoliv zámince, která by jim pomohla alespoň k jednomu společnému vystoupení. Tou se nakonec stane nabídka turné po amerických vojenských základnách rozmístěných v Evropě.

Ladíme, USA 2017, hudební komedie, režie: Trisch Sie, hrají: Anna Kendricková, Rebel Wilsonová, Hailee Steinfeldová, Brittany Snowová, Anna Campová, Hana Mae Lee a další.

 

Ferdinand

Trailer k filmu Ferdinand

Ferdinand je ten nejroztomilejší a nejhodnější býk na světě, nade vše miluje kytičky a nikdy by neublížil ani mouše. Ale jednou dostane žihadlo, splaší se, což vidí hledači býků na zápasy v koridě a okamžitě ho chytí a odvezou. Jenže Ferdinand s nikým zápasit nechce, je odhodlaný vrátit se ke své Nině.

Ferdinand, USA 2017, animovaná komedie, 99 min., režie: Carlos Saldanha, v českém znění: Ondřej Brzobohatý, Hana Kusnjerová, Tomaš Racek, Terezie Taberyová, Jan Zadražil, Mojmír Maděrič, Matouš Ruml a další.

 

Jumanji: Vítejte v džungli

Upoutávka u filmu - Jumanji: Vítejte v džungli!

Video: Falcon

Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou Jumanji, o které nikdy předtím neslyšeli, octnou se všichni vzápětí v džungli, v níž se hra odehrává, a doslova se stávají postavami, které si pro hru zvolili. Společně pak zjišťují, že Jumanji není hra, kterou si můžete jen tak zahrát, musíte ji přežít.

Jumanji: Vítejte v džungli, USA 2017, akční dobrodružství, 119 min.,režie: Jake Kasdan, v českém znění: Martin Zahálka, Filip Švarc, Adéla Pristášová a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků