Hlavní obsah
Filmové premiéry Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Filmové premiéry: Největší showman, Ztracen v džungli a Borg/McEnroe

Tento týden jdou do kin tři filmy, jejichž hrdiny jsou skutečné postavy. Největší showman je o zakladateli showbyznysu P.T. Barnumovi. Příběh o přežití Ztracen v džungli je založen na pamětech Yossiho Ghinsberga. A slavné finále Wimbledonu v roce 1980 tvoří rámec snímku Borg/McEnroe.

Filmové premiéry Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Filmové premiéry: Největší showman, Ztracen v džungli a Borg/McEnroe

Největší showman

Trailer k filmu Největší showman

Video: CinemArt

Klasický příběh o americkém snu, to je film s Hughem Jackmanem v titulní roli Phinease Taylora Barnuma, který je díky svému vizionářství a energii považován za zakladatele showbyznysu a jehož jméno se stalo synonymem pro pořádně nafouknutou reklamu.

Největší showman, USA 2017, romantický, 105 min., režie: Michael Gracey, hrají: Hugh Jackman, Michelle Williamsová, Zac Efron a další.

Ztracen v džungli

Trailer k filmu Ztracen v džungli

Video: Bontonfilm CZ

Yossi Ghinsberg se v roce 1981 jako dvaadvacetiletý vydal za splněním snu: setkat s dosud neobjeveným kmenem Amazonského pralesa, žít s ním, najít zlato a oženit se s náčelníkovou dcerou. Vše ale dopadlo úplně jinak a Yossi, ztracen v džungli, se dostal do ohrožení života s pramalou nadějí na záchranu.

Ztracen v džungli, Austrálie 2017, dobrodružný, 115 min., režie: Greg McLean, hrají: Daniel Radcliffe, Thomas Kretschmann, Alex Russell a další.

 

Borg/McEnroe

Trailer k filmu Borg McEnroe

Video: A-Company CZ

Wimbledon, 1980. Svět se těší, až uvidí tenisovou jedničku Björna Borga obhajovat pátý titul Wimbledonu. Jen málokdo zná drama v zákulisí: v pouhých 24 letech je Borg blízko konci, uštvaný a svíraný úzkostí. Jeho 20letý vyzývatel John McEnroe se rozhodl nahradit svého bývalého hrdinu na trůnu Wimbledonu.

Borg/McEnroe, Švédsko/Dánsko/Finsko 2017, drama, 107 min., režie: Janus Metz, hrají: Sverrir Gudnason, Stellan Skarsgard, Shia LaBeouf, Tuva Novotny a další.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků