Hlavní obsah
Filmové premiéry 5. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Filmové premiéry: LEGO® Batman film a Padesát odstínů temnoty

Tento týden mají premiéru jen dva filmy: animovaný LEGO® Batman film a pokračování sexy hitu pod názvem Padesát odstínů temnoty.

Filmové premiéry 5. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Filmové premiéry: LEGO® Batman film a Padesát odstínů temnoty

LEGO® Batman film

 

Trailer k filmu LEGO® Batman

Video: Freeman Ent.

Prostor k vlastnímu filmovému dobrodružství dostává přirozený vůdce celého ansámblu – LEGO Batman film. V Gothamu se totiž chystají velké změny, a pokud chce Batman zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, bude možná nucen přehodnotit svůj pohled a snažit se spolupracovat i s ostatními. A možná se také bude muset naučit uvolnit a získat nadhled.

LEGO® Batman film, USA/ Dánsko 2017, animovaný, 104 min., režie: Chris McKay, mluví: Will Arnett, Ralph Fiennes, Jenny Slateová, Zach Galifianakis  a další.

 

Padesát odstínů temnoty

 

Trailer k filmu Padesát odstínů temnoty

Video: CinemArtCZ

Padesát odstínů šedi skončilo ve chvíli, kdy Anastasia přestala hrát podle Greyových pravidel a opustila ho. Ten se ocitá v pro něj neznámé životní situaci, a navíc si uvědomuje, že se do Anastasie zamiloval. Té se sice nechce vrátit do světa, ve kterém naplňovala roli poddajné studentky, ale Christianovu kouzlu odolat stejně nedokáže.

Padesát odstínů temnoty, USA 2017, erotický/ romantický, 117 min., režie: James Foley, hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnsonová, Max Martini a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků