Hlavní obsah
Skupina Chinaski. Zleva Tomi Okres, Lukáš Pavlík, Michal Malátný, Jan Steinsdörfer a František Táborský. Foto: Lucie Levá

Festivaly se ruší, ale Chinaski, J.A.R. a Pražský výběr hlásí letní koncerty

Přestože nejvýznamnější letní hudební festivaly to letos vzdaly, pořadatelé open air série Lucerna Music Baru hlásí nabité léto v areálu ledáren v pražském Bráníku. Podle nich tam postupně zahrají desítky kapel a zpěváků.

Skupina Chinaski. Zleva Tomi Okres, Lukáš Pavlík, Michal Malátný, Jan Steinsdörfer a František Táborský. Foto: Lucie Levá
Festivaly se ruší, ale Chinaski, J.A.R. a Pražský výběr hlásí letní koncerty

„Letošní série se uskuteční ve zbrusu novém koncertním areálu v Ledárnách Braník. Od poloviny června do poloviny září se pod hlavičkou Lucerna Music Bar Open Air uskuteční hudební vystoupení předních českých a slovenských interpretů. Můžete se těšit na Chinaski, J.A.R., Mig 21, Bena Cristovaa, Pražský výběr, Monkey Business, Davida Kollera, Tomáše Kluse, Mirai, kapelu Jelen, Paulie Garanda, Barboru Polákovou a spoustu dalších,“ sdělil v úterý za pořadatele Jaromír Telenský.

Vstupenky se prodávají webu Lucerna Music Baru a na GoOut.cz.

První ročník Lucerna Music Bar Open Air proběhl loni. „Doba covidová nás vyhnala z klubu ven. Paradoxně jsme si užili asi nejlepší léto za celou historii Lucerna Music Baru. Koncerty pod širým nebem mají velké kouzlo a už na prvních akcích jsme si říkali, že letní scéna nesmí zůstat jen světlým bodem v jinak škaredém roce, ale že bychom z toho měli udělat každoroční tradici,“ doplnil majitel Lucerna Music Baru Michal Filip.

Pražský výběr

Foto: Petr Horník, Právo

„Hned vedle historické budovy Ledáren se nachází nově revitalizovaný prostor, který upravíme na míru podle svých představ. Již máme připravený projekt a začínáme s prvními stavebními úpravami. Chceme, aby si u nás návštěvníci kromě skvělých koncertů užili i pohodovou letní atmosféru a aby se náš areál stal takovou kulturně-relaxační zónou pro celou rodinu, která v Praze zatím stále chybí,“ uzavřel.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou podle pořadatelů přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným Ministerstvem zdravotnictví a Krajskou hygienickou stanicí. Více najdete na https://openair.musicbar.cz/.

Může se vám hodit na Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků