Hlavní obsah
David Koller Foto: Jan Handrejch, Právo

Festival United Islands bude mít 15 scén a hledá nové talenty

Festival United Islands of Prague slaví 15 let a letos proběhne na 15 scénách 22. až 24. června v Karlíně. Společně s Davidem Kollerem bude hledat i novou hvězdu.

David Koller Foto: Jan Handrejch, Právo
Festival United Islands bude mít 15 scén a hledá nové talenty

„Festival United Islands má už od začátku dvě poslání. Primárně jsme chtěli, aby v letní Praze zazněla multižánrová hudba po vzoru ostatních metropolí, ve kterých se setkávají muzikanti a hudební fanoušci z nejrůznějších koutů světa. A také si přejeme poukázat na to, že hudební scéna stále produkuje nové kvalitní umělce. Proto pro nás bylo vždy důležité, abychom divákům představili také vycházející hudební talenty,” tvrdí producent festivalu David Gaydečka.

Začínající umělci se mohou hlásit  do neděle 22. dubna na adrese unitedislands.cz/objevy. Z nich pak bude vybráno patnáct, kteří si zahrajou na klubové noci.

Absolutního vítěze vybere odborná porota v čele s Davidem Kollerem. Ten si pak může zahrát na velkém pódiu v hlavním čase hned po hvězdě festivalu.

„Rád se jako objevitel zapojím a dám možnost nové kapele zahrát si s námi na jednom pódiu. Obzvlášť když se festival letos koná v Karlíně, ke kterému mám blízko,“ dodává David Koller, který z Karlína pochází.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků