Hlavní obsah

Expendables 2 vyměknou, film bude přístupný

Expendables (Postradatelní) byl akční snímek nepřístupný dětem, který se v roce 2010 stal kasovním trhákem s hrubou tržbou cca 274 miliónů dolarů. Producenti se ale rozhodli, že je třeba vydělat ještě více a přizpůsobili druhý díl požadavkům přístupnosti. V USA získal označení PG-13.

Expendables 2 vyměknou, film bude přístupný

"Rated PG-13" znamená, že rodičům je doporučeno zajistit dospělý doprovod pro děti mladší 13 let, pro 13leté je už film přístupný zcela bez omezení. Kvůli tomu musí filmaři dělat mnoho kompromisů – nesmí tam být sex, brutální násilí a hlavně se nesmí mluvit sprostě. To je samozřejmě u akčního filmu trochu problém.

Uvidíme, jak se s tím protagonisté filmu (Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris, Jean Claude Van-Damme,  Liam Hemsworth, Bruce Willis, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren) vypořádají. Stallone tvrdil, že v pokračování budou rvačky větší a lepší, což nedává moc smysl vzhledem k tomu, že první díl nebyl přístupný a druhý je.

„Je pravda, že to má PG-13, ale dříve než to odsoudíte, věřte, že film bude velký v každém ohledu,“ potvrdil Stallone podle serveru Cinemablend a dodal, že „velkolepé barbeque rvaček uspokojí každého“.

Scénář napsali Dave Callaham, Richard Wenk a Simon West a parta zabijáků bude tentokrát pátrat po chlápkovi, který zavinil smrt kamaráda známého jako Tool (Mickey Rourke).

První díl akčního filmu/komedie  Expendables z roku 2010 vypadal v podstatě jako napodobenina Komanda s několika suchými vtipy. Především díky humoru se setkal s relativně kladnými recenzemi. "Stará dobrá nesmyslná akce a výbuchy," pochvaloval si jej filmový server Screen Rant.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků