Hlavní obsah
Ewa Farna si připomněla všechny krásné chvíle na hudební scéně. Foto: Petr Horník, Právo

Ewa Farna důstojně oslavila deset let na scéně

Zpěvačka Ewa Farna odehrála v pátek 11. listopadu výroční koncert. Oslavila jím deset let bytí na hudební scéně, dlužno dodat, že úspěšného. Jako místo slávy si vybrala pražské Forum Karlín a podařilo se jí ho vyprodat.

Ewa Farna si připomněla všechny krásné chvíle na hudební scéně. Foto: Petr Horník, Právo
Ewa Farna důstojně oslavila deset let na scéně

Její „neopakovatelný“ koncert byl pozoruhodný z více důvodů. Jako slavnostní především. Farna jej ale také po zářijovém odchodu ze stáje svého objevitele a následně i manažera Leška Wronky (kterému během vystoupení ze srdce poděkovala) celý sama produkovala. Na pódiu pak prozradila, že na tom, aby se vše vůbec mohlo odehrát, pracovalo šedesát lidí.

Ewa Farna ve Foru Karlín s kytaristou Martinem Chobotem.

Foto: Petr Horník, Právo

Třinecká zpěvačka si rovněž pozvala sobě milé hosty. Na pódiu s ní rapoval Majk Spirit a zpívaly Klára Vytisková a Patricie. Její tradičně spolehlivou kapelu doprovázeli tři vokalisté, na scéně se objevilo i smyčcové kvarteto a taneční skupina, stejně jako akrobatka, která ve druhé části večera předvedla zajímavé kreace na krychlové konstrukci zavěšené v hale pod stropem.

Ewa Farna si koncert užila.

Foto: Petr Horník, Právo

Třiadvacetiletá hostitelka a hlavní hvězda večera sahala během koncertu do různých období své hudební minulosti, tahala z nich oblíbené písničky a k nim přidala i několik coververzí. V jejím podání zazněla mimo jiné Skyfall od Adele i písnička od irských U2.

Celý koncert trval více než dvě hodiny. Publikum se při něm náramně bavilo od samotného začátku až do úplného finále. V něm se na pódiu překvapivě objevil i Tomáš Klus se svým spoluhráčem Jiřím Kučerovským a společně s Farnou ve třech odehráli písničku Nezapomínej.

Fanoušci připravili zpěvačce skvělé prostředí.

Foto: Petr Horník, Právo

Pro návštěvníky koncertu byla v prodeji limitovaná edice alba Best of Ewa Farna, možný suvenýr k dobrému pocitu z výročního vystoupení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků