Hlavní obsah
Kapelu Hollywood Undead loni na festivalu Rock for People. Foto: Petr Hloušek, Právo

Divocí Hollywood Undead se v sobotu představí v Praze

Divoká americká raprocková kapela Hollywood Undead, která se u nás představila loni ve Velkém sále pražské Lucerny i na červnovém festivalu Rock for People v Hradci Králové, vystoupí v sobotu 2. dubna v pražském Foru Karlín. Vstupenky jsou stále v prodeji.

Kapelu Hollywood Undead loni na festivalu Rock for People. Foto: Petr Hloušek, Právo
Divocí Hollywood Undead se v sobotu představí v Praze

Hollywood Undead ve své tvorbě rádi překvapují. Nebojí se v jedné písničce vytáhnout flamencovou kytaru a v další metalový či elektronický beat. I proto jsou na rapmetalové scéně považováni za nástupce kapel Limp Bizkit či Korn.

Jejich sestavu tvoří Johnny 3 Tears, J-Dog, Charlie Scene, Danny, Funny Man a Da Kurlzz. Vystupují v maskách a koncerty jsou zajímavým zážitkem. V roli předkapely v Praze vystoupí americká deathcoreová parta Attila.

Skupina Hollywood Undead vznikla v roce 2005 a debutovala o tři roky později albem Swan Songs. Výrazně se prosadila další nahrávkou American Tragedy z roku 2011, z níž se jen za úvodní týden v USA prodalo 67 tisíc kopií. V roce 2013 vydala třetí album Notes From The Underground, dosud poslední kolekce se jmenuje Day of The Dead a vyšla loni.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků