Hlavní obsah

Dirty Blondes představují nový singl a klip o svobodě pro každého

Pražská rocková kapela Dirty Blondes nabízí třetí singl s klipem. Jmenuje Freedom a jedná se o předzvěst chystané desky.

Dirty Blondes představují nový singl a klip o svobodě pro každého

Skladba poukazuje na citlivá až vážná témata, která hýbou světem. „Textem i klipem bychom chtěli upozornit na lidskou lhostejnost, jejímž výsledkem je současné světové dění, od globálních problémů, životního prostředí přes politickou situaci, migraci až třeba po týrání zvířat. Téma svobody je pro nás zásadní, protože je důležité, aby svoboda byla pro všechny, nejen pro někoho,“ komentuje téma autor nové písně, kytarista Tomáš Hamerník.

Písnička Freedom vznikla v lednu tohoto roku na writing sessions v Německu. Nahrávala se na jaře ve studiu Althan v Liberci. Videoklip točila kapela v říjnu v Opavě pod taktovkou režiséra Radima Kallera.

V současné době jsou Dirty Blondes na turné, jejíž česká část skončila začátkem listopadu. Nyní budou koncertovat v Rakousku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků