Hlavní obsah
Zpěvačka Lenny Foto: Petr Horník, Právo

Desítky českých a slovenských skupin vystoupí v Brně zdarma

Na brněnské přehradě vystoupí během června desítky hudebních skupin a interpretů, mimo jiné Tata Bojs, Mňága a Žďorp nebo Lenny.

Zpěvačka Lenny Foto: Petr Horník, Právo
Desítky českých a slovenských skupin vystoupí v Brně zdarma

Regiojet Music Fest nabídne zdarma více než dvacet kapel, festival je součástí soutěžní přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis, která se na brněnské přehradě koná v termínech 3. 6., 7. 6., 10. 6., 14. 6. a 17. 6. Koncerty začnou každou sobotu v 15.00 a ve středu v 16.00.

Mňága a Žďorp

Foto: Mňága a Žďorp

Poetika, Nebe, Peter Aristone, Voxel, Pavel Callta či Anna K dorazí 3. června, We On The Moon, November 2nd, UDG, Zuzana Smatanová 7. června,  Mirai, Vlny, Pokáč, Leon a Tatabojs 10. června, Ukulele Orchestra, Los Perdidos, Sebastian, Lenny 14. června a Jakub Děkan, Lake Malawi, O5&radeček, Light&love, Mňága a Žďorp 17. června.

Festival se bude konat na tzv. rakovecké pláži, kde je ideální výhled na show. K dispozici má být také 30 pivních, vinných a nealko stanů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků