Hlavní obsah

Clooney i Johanssonová v retro komedii bratrů Coenů

Plná hvězd bude komedie bratrů Coenů Ave Caesar!, která se má dostat do českých kin v březnu 2016. První ukázka odhaluje retro prostředí Hollywoodu padesátých let.

Clooney i Johanssonová v retro komedii bratrů Coenů

Příběh nás zavede na natáčení typického hollywoodského velkofilmu z padesátých let Ave Caesar!. Šéf studia Eddie Mannix (Josh Brolin) investoval astronomické částky do výpravy, kulis a herců, ale superhvězda Baird Whitlock (George Clooney) byla během natáčení unesena.

I menší role jsou špičkově obsazeny. Tilda Swintonová hraje protřelou hollywoodskou hyenu z bulváru, Ralph Fiennes režiséra, Frances McDormandová vyčerpanou scenáristku, Jonah Hill účetního a Scarlett Johanssonová tančí v kostýmu mořské panny.

Scarlett bude opět svůdná.

Foto: Universal

Coenové také nedávno dokončili scénář Most špiónů a Steven Spielberg ho natočil s Tomem Hanksem v hlavní roli. Na film si musíme počkat do prosince.

George Clooney

Foto: Universal

Má jít o dramatický politický retro thriller. Hlavní hrdina James Donovan (Tom Hanks), řadový právník z Brooklynu, se ocitne uprostřed studené války, když ho CIA vyšle na téměř nesplnitelnou misi: má vyjednat propuštění zajatého amerického pilota, který byl s výzvědným letadlem U-2 sestřelen nad Sovětským svazem.

Předtím bratři uvedli svůj režijní počin V nitru Llewyna Davise, na Coeny depresivní, ale současně zábavný portrét relativně talentovaného mladého muzikanta, který se snažil protloukat v New Yorku roku 1961, ale na to, aby se stal hvězdou, mu síly nestačily. Jeho život se tak stal nekonečnou sérií průšvihů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků