Hlavní obsah

Během několika měsíců by se mělo na plátnech kin objevit akční drama Gran Torino, které americký herec Clint Eastwood nejen režíroval, ale v němž také hraje. „Když bylo letos dokončeno natáčení filmu Výměna, který jsem režíroval, udělal jsem další film, ve kterém i hraju, přestože jsem tvrdil, že už to nikdy neudělám,“ řekl novinářům.

Clint Eastwood se vrací

„Myslím, že jsem před pár lety začal říkat, že zůstanu za kamerou, že už nebudu hrát, ale pak přišlo Million Dollar Baby a já jsem si tu roli užil. A tak jsem teď stejně udělal Gran Torino,“ dodal.

Role v Gran Torinu je pro Eastwooda první od Million Dollar Baby, natočeného před čtyřmi lety. Ovšem po dokončení Výměny žertuje, že by měl herectví znovu pustit k vodě.

„Jsem vždycky v úžasu, když vidím, jak jsou někteří herci v mladém věku dobří. Mně trvalo celou věčnost, než jsem se naučil, jak říct svoje jméno,“ svěřil se. „Je to skvělé a taky jeden z důvodů, proč ve svém věku radši stojím za kamerou a nechávám běhat a skákat mladé,“ dodal. 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků