Hlavní obsah

Českého slavíka bude místo Dary Rolins moderovat Libor Bouček

Předávací ceremoniál ankety populárních zpěváků Český slavík bude místo původně ohlášené zpěvačky Dary Rolins z rozhodnutí televize Nova moderovat Libor Bouček, řekl Jaroslav Těšínský z pořádající agentury Musica Bohemica.

Českého slavíka bude místo Dary Rolins moderovat Libor Bouček

Důvod, proč byla zpěvačka odvolána, neupřesnil. "Jde to naprosto mimo nás, problém vznikl mezi televizí Nova a Darou," uvedl. "Libor Bouček původně s Darou psal scénář, takže nenaskakuje do rozjetého vlaku, ale byl u přípravy od samého začátku," podotkl Těšínský.

Ceremoniál se odehraje 27. listopadu ve Státní opeře Praha a Nova jej odvysílá v přímém přenosu. Na scéně vystoupí například Ewa Farna, Petr Kolář, Anna K., Xindl X či kapely Olympic a Chinaski.

"Nemáme sebemenší důvod poskytovat tvářím konkurenčních projektů prostor v obsazení moderátora," řekla mluvčí Novy Michaela Fričová. Podle ní je nutné, aby Nova se svými externími spolupracovníky měla "stabilní partnerskou dohodu založenou na vzájemném profesionálním a korektním vztahu". Čím přesně Rolins důvěru porušila, však Fričová neupřesnila.

Deník Blesk již dříve uvedl, že by Dara Rolins měla být na jaře příštího roku členkou poroty v pořadu X-Factor, jehož vysílání prý chystá konkurenční Prima. Hlasování do Českého slavíka začalo 6. října. Lidé mohou posílat své hlasy prostřednictvím SMS zpráv a internetu až do půlnoci 21. listopadu. Bližší informace o způsobu hlasování poskytne webová stránka www.ceskyslavikmattoni.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků