Hlavní obsah

Česká kriminálka Miss Hanoi má trailer

Česká detektivka Miss Hanoi režiséra Zdeňka Viktory se odehrává ve vietnamské komunitě ve Varnsdorfu. Vyšetřování spojí starého naštvaného vyhořelého detektiva (David Novotný) s první vietnamsko-českou policistkou (Ha Thanh Špetlíková). Do kin má film jít 9. srpna.

Česká kriminálka Miss Hanoi má trailer

Kapitána Kříže (David Novotný) vede vyšetřování vraždy do nesrozumitelné vietnamské komunity, kde vládne kšeft i pravidla rodinných klanů a hierarchií. Pomoci mu může jedině mladá Vietnamka (Ha Thanh Špetlíková). Dvojice si moc nerozumí, ale musí spolupracovat. Herečku Ha Thanh Špetlíkovou zatím znali spíš jen diváci Ordinace v růžové zahradě 2, tentokrát se dostala k opravdovému filmu.

„Při tom, jak jsem Ha Thanh v průběhu příprav a natáčení poznával, zjišťoval jsem, jak mnoho má společného s filmovou hrdinkou, která je jiná a chce jít v životě vlastní cestou, navzdory rodinným tradicím. A Ha Thanh je jí v tom velmi blízká, také jde velmi cílevědomě svou vlastní cestou,“ řekl Zdeněk Viktora.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků