Hlavní obsah
Chris Pine v seriálu I Am the Night Foto: Turner Entertainment

Černá Dahlia se vrací. Noir z Hollywoodu 40. let s Chrisem Pinem

Chris Pine má hlavní roli v chystané sérii I Am the Night, která se odehrává ve 40. letech v Hollywoodu. Točí se kolem kauzy záhadných vražd známé jako Černá Dahlia. Premiéru plánuje americký kanál TNT na 28. ledna.

Chris Pine v seriálu I Am the Night Foto: Turner Entertainment
Černá Dahlia se vrací. Noir z Hollywoodu 40. let s Chrisem Pinem

Děj seriálu I Am the Night byl inspirován skutečnými událostmi. Jednou z hlavních postav je dospívající dívka, která zjistí, že je adoptovaná, a přijede koncem čtyřicátých let do Los Angeles, aby našla svého pravého otce. To je známý lékař, v jehož minulosti se dá najít ledacos nečistého.

Chris Pine hraje bývalého reportéra, který dívce pomáhá při nebezpečném pátrání na odvrácené straně zdánlivě dokonalého Hollywoodu.

Herečka India Eisleyová v seriálu I am the Night

Foto: Turner Entertainment

„Jak začne pátrat po záhadách ze své minulosti, potká zkrachovalého reportéra a společně sledují zlověstnou stopu, která vede k nechvalně známému gynekologovi Dr. Georgi Hodelovi, který je namočen do nejtemnějších zvrhlostí v Hollywoodu a možná i do nejznámějšího nevyřešeného zločinu,“ uvedli tvůrci.

Dylan Smith a Chris Pine

Foto: Turner Entertainment

Hodel byl hlavním podezřelým ve strašidelné vraždě Elizabeth Smartové, zvané Černá Dahlia, která dodnes nebyla vyřešena. Hodelův syn Steve Hodel, detektiv u kriminální policie Los Angeles, napsal vlastní verzi příběhu, kde obvinil otce nejen z této vraždy, ale i z dalších, které se staly o mnoho let později.

Podobným tématem se z jiného pohledu zabýval i známý film Briana De Palmy Černá Dahlia z roku 2006.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků