Hlavní obsah
Lady Gaga Foto: Mario Anzuoni , Reuters

Bývalý přítel a producent žádá po Lady Gaga 30 miliónů

Americký skladatel a hudební producent Rob Fusari žaluje kontroverzní zpěvačku vystupující pod jménem Lady Gaga o 30 miliónů dolarů.

Lady Gaga Foto: Mario Anzuoni , Reuters
Bývalý přítel a producent žádá po Lady Gaga 30 miliónů

V žalobě se uvádí, že ho jeho chráněnkyně a bývalá přítelkyně Lady Gaga vytěsnila ze své lukrativní kariéry, přestože se jako spoluautor podílel na několika jejích písních a pomohl jí získat nahrávací smlouvu.

Fusari si rovněž připisuje zásluhu za vznik uměleckého jména zpěvačky, která se narodila jako Stefani Joanne Angelina Germanottaová. Při vymýšlení se prý inspiroval hitem britské kapely Queen Radio Ga Ga, mimo jiné proto, že mu Stefani připomínala hlasovým projevem zesnulého zpěváka Queen Freddieho Mercuryho.

Mluvčí zpěvačky Dave Tomberlin se k žalobě zatím nevyjádřil.

Třiadvacetiletá Lady Gaga, pověstná svým extravagantním a provokativním chováním i oblečením, bývá oblíbeným soustem pro média píšící o celebritách. Ta si naposledy všimla toho, že při svém víkendovém vystoupení na koncertě na Novém Zélandu zpěvačka málem zkolabovala, zřejmě kvůli vyčerpání a dehydrataci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků