Hlavní obsah
Tonda Blaník Foto: Stream.cz

Blaník brečí a zpívá Kryla v epizodě reagující na Babiše a Zemana

Tvůrci známé série Kancelář Blaník neodolali příležitosti reagovat na současnou vládní krizi v ČR speciální epizodou. I otrlý lobbista Tonda Blaník je z toho všeho na dně.

Tonda Blaník Foto: Stream.cz
Blaník brečí a zpívá Kryla v epizodě reagující na Babiše a Zemana

Tonda Blaník se opije a lituje, že dali „Miloše a Andreje dohromady”, protože už toho „je prostě moc” a vyjmenovává různé aféry kolem ministra financí Andreje Babiše. V závěru si sedne na záchod a zaimprovizuje vlastní coververzi Karla Kryla.

Producent Milan Kuchynka k epizodě řekl: „Kancelář Blaník jsme začali natáčet jako politickou satiru a už tehdy realita mnohdy předčila naši tvůrčí představivost. Ani ve snu nás ale nenapadlo, že se během tří let dopracujeme k takovému žánrovému posunu, jakým je dokument. Přiznávám, že tak bizarní scénář, který se aktuálně odehrává v naší politice, bychom nevymysleli a ani nemáme v úmyslu ho trumfovat. Bonusový díl je jen naše reakce na časté dotazy fanoušků, co na vše říká Tonda. A název dílu Toníčku, nevzlykej, je podle mě dostatečně výmluvný.“

Speciální epizoda je k vidění na internetové televizi Stream.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků