Hlavní obsah

Billy Gould z Faith No More v českých klubech

Bývalý člen tvrdé kytarové party Faith No More Billy Gould navštíví několik klubů v Česku. Během listopadu se zastaví v Praze, v Sokolově, ve Frýdku Místku a v Lomnici nad Popelkou.

Billy Gould z Faith No More v českých klubech

Českému publiku se Billy Gould představil jako zahraniční hvězda letošního letního festivalu Trutnov Open Air 2007. Na začátku 80. let stál u zrodu Faith No More a byl autorem takových kousků jako Digging the Grave, Evidence a Last Cup of Sorrow

"Po jejich rozpadu jsme ho mohli vidět ve studiu, coby producenta ve společnosti muzikantů jako Tom Morello, Brad Wilk (oba Rage Against The Machine, AudioSlave) a Maynard Keenan (Tool, Green Jelly, NIN...), ale i na pódiu spolu s Fear Factory a řadou jiných," říká Martin Fořt z agentury Mafo.

BILLY GOULD V ČR:

21. 11. 2007 - PRAHA / FUTURUM MUSIC BAR

22.11. 2007 - FRÝDEK MÍSTEK / KLUB STOUN

23.11. 2007 - SOKOLOV / KLUB ALFA

24.11. 2007 - LOMNICE NAD POPELKOU / KLUB AION

Jeho současná tvorba se skupinou Harmful se pohybuje v podobných vodách. Leckomu asi připomene Soundgarden nebo Pearl Jam a samozřejmě v neposlední řadě samotné Faith No More. Podívejte se na videoklip Elaine zde.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků