Hlavní obsah
Zpěvačka a herečka Beyoncé Foto: Profimedia.cz

Beyoncé míří do filmu s Cameron Diazovou a Reese Witherspoonovou

Americká zpěvačka Beyoncé stále více směřuje k herecké kariéře. Zajistila si hlavní roli (spolu s Cameron Diazovou a Reese Witherspoonovou) ve snímku One Hit Wonders v režii Ryana Murphyho, který má na svědomí televizní fenomén Glee.

Zpěvačka a herečka Beyoncé Foto: Profimedia.cz
Beyoncé míří do filmu s Cameron Diazovou a Reese Witherspoonovou

Trojici hereček doplní ještě Gwyneth Paltrowová a všechny mají hrát bývalé zpěvačky, které měly jeden hit v devadesátých letech a pak upadly v zapomnění. Dámy se ale s trapným postavením bývalé pop hvězdy nesmíří a po letech se rozhodnou vyškrábat ještě jednou na vrchol díky superskupině, kterou spolu založí.

Po Reese Whiterspoonové touží dva muži ve filmu Tohle je válka!

Foto: Warnerbros

Scénář ještě není hotový, ale role pro Beyoncé je prý jistá. Film pro ni má být comebackem poté, co se uchýlila do ústraní kvůli porodu dcery. Režisér Murphy se podílí na scénáři s kolegy z Glee Bradem Falchukem a Ianem Brennanem. Hudbu má napsat komik/hudebník Andy Samberg a skupina The Lonely Island. Jejich parodie I'm On A Boat nebo I Just Had Sex zatím bavily hlavně internetové diváky.

Cameron Diazová

Foto: Profimedia.cz

Beyoncé vždy chtěla proniknout do filmového světa, už koncem devadesátých let se příležitostně objevovala v seriálech. Po roce 2000 hrála v komediích Austin Powers - Goldmember nebo Růžový panter a od slavného filmového muzikálu Dreamgirls (2006) už dostávala hlavní role. Výborně byl hodnocen snímek Cadillac Records, trochu slabší byl thriller Posedlá.

Beyoncé - filmografie

Telephone (TV film)
Posedlá
Cadillac Records
Dreamgirls
Růžový panter
Pokušení
Austin Powers - Goldmember
Carmen: hip-hopera
Intimate Portrait: Destiny's Child (TV film)
Pop Goes Christmas
Beverly Hood

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků