Hlavní obsah
Beyoncé Foto: Sony Music

Beyoncé a Andre předělali hit Amy Winehousové. Hrůza, nadává otec Amy

Slavný hit zesnulé Amy Winehousové Back to Black už má coververzi od americké superhvězdy Beyoncé. Spolupracovala na ní s muzikantem, který si říká Andre 3000. Otce Amy bohužel nahrávka spíše urazila.

Beyoncé Foto: Sony Music
Beyoncé a Andre předělali hit Amy Winehousové. Hrůza, nadává otec Amy

Beyoncé a Andre 3000 vytvořili svou verzi písně pro americký film Velký Gatsby a premiéru měla v pořadu Marka Ronsona na EastVillageRadio. Ronson, který produkoval původní hitovou verzi Amy Winehousové, byl zájmem o skladbu potěšen a řekl, že je to krásná předělávka jejich písně a prý by se líbila i Amy.

Bohužel její otec má opačný názor a dává to hlasitě najevo. Už před pár dny řekl, že coververze od Beyoncé písni nic nepřinese a nyní dodal, že to, co tam přidal Andre 3000, je prostě hrozné.

Celý soundtrack filmu je přímo nacpaný hvězdami. Kromě Beyoncé tam najdete například tracky od The xx, Jacka Whitea, Florence + The Machine a Lany Del Rey. Album produkoval Jay-Z, který sám přispěl jedním songem. Oficiálně deska vyjde 6. května.

Zpěvačka Amy Winehousová

Foto: Suzanne Plunkett, Reuters

Zájem o Amy Winehousovou neutichá ani dva roky po její smrti. Minulý rok vyšla kniha a momentálně se připravuje film, který bude točit režisér oceňovaného dokumentu Senna Asif Kapadia.

Uvede ho společnost Focus Features International a prý ukáže i dosud nezveřejněné archivní záběry ze života soulové hvězdy. Amy Winehousová zemřela 23. července 2011 v pouhých 27 letech. Doplatila na alkohol a drogy, podle pitvy měla v době smrti v krvi 4,16 promile alkoholu.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků