Hlavní obsah
Plakát k filmu The Last Stand Foto: Lionsgate

Arnoldovi to v amerických kinech natřela Jessica Chastainová

Nový film Arnolda Schwarzeneggera The Last Stand (Konečná) nemá v USA takový komerční úspěch, jaký by si stárnoucí akční hvězda představovala. Poslední víkend jasně vyhrála Jessica Chastainová v hlavní roli hororu Mama.

Plakát k filmu The Last Stand Foto: Lionsgate
Arnoldovi to v amerických kinech natřela Jessica Chastainová

Mama za víkend inkasovala zhruba 33,2 miliónu dolarů. Lidé ze studia Universal říkají, že snímek vydělává, protože je přístupný teenagerům, což mnohé ostatní novinky nejsou. Pro americké filmaře je to zásadní otázka, protože nepřístupnost tam berou skutečně vážně.

Vítězný snímek Mama navštěvují hlavně dospívající dívky a mladé ženy, asi 63 procent diváků je ve věku pod 25 let.

Jessica Chastainová ve filmu Mama

Foto: Bontonfilm

Celkem slušně je na tom romantický snímek Davida O. Russella Silver Linings Playbook (Terapie láskou), který vydělal zhruba 14 miliónů dolarů. Krimi thriller Broken City (Zlomené město) vydělal asi jen 10 miliónů dolarů a doslova o kasovním  průšvihu se dá hovořit u Schwarzeneggerova snímku The Last Stand (Konečná), který si připsal na konto pouhých 7 miliónů dolarů.

Film plný násilí a suchých hlášek sice Arnoldovy fanoušky zřejmě nezklame, ale problém tkví v tom, že na něj chodí právě jen jeho věrní fanoušci - většinou lidé nad 25 let. Teenageři na něj nechodí a ani nemohou, protože je nepřístupný.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků