Hlavní obsah

ANKETA: Kdo by měl zpívat s Led Zeppelin, když Plant trucuje?

Rocková legenda Led Zeppelin sice napůl neexistuje, ale přesto chce na turné. Kytarista Jimmy Page zkouší s bubeníkem a basákem, zpěvák Robert Plant však jasně řekl, že s nimi vystupovat nehodlá. Pomozte jim najít náhradu!

ANKETA: Kdo by měl zpívat s Led Zeppelin, když Plant trucuje?

Nedávné bulvární spekulace o turné staré sestavy Plant označil za "frustrující a směšné". Na žádné turné nepojede nejméně dva roky po šňůře ke zdařilému a cenou Grammy ověnčenému albu Raising Sand, které vydal s americkou country zpěvačkou Alison Kraussovou. Recenze

"Pokud by si někdo kupoval online lístky na takové koncerty, kupuje si falešné lístky," napsal v tiskovém prohlášení a dodal, že "přeje Jimmy Pageovi, Johnu Paulu Jonesovi a Jasonu Bonhamovi (syn bývalého bubeníka Led Zeppelin) úspěch s jejich budoucími projekty."

Trojice Jimmy Page, John Paul Jones a Jason Bonham se přes léto scházela ve studiu a pracovala na nových nápadech. Plant s nimi ale nikdy nezpíval.

V prosinci minulého roku odehráli Led Zeppelin koncert v londýnské O2 Aréně. Vystoupení vyvolalo doslova hysterii. O právo koupit si lístek na "zepelíny" museli fanoušci losovat. Aby se zabránilo pokoutním obchodům, požadovali organizátoři koncertu po lidech identifikaci.

Anketa
Led Zeppelin hledají zpěváka, poraďte jim:
Bryan Adams
4.1 %
Dan Bárta
11.4 %
Eric Clapton
1.6 %
Joe Cocker
1.6 %
Chris Cornell
5.2 %
Roger Daltrey
1.3 %
John Fogerty
0.8 %
Ian Gillan
5 %
Mick Jagger
2.1 %
Brian Johnson
0.9 %
Lenny Kravitz
3.3 %
Chris Robinson
0.8 %
Paul Rodgers
1.1 %
Axl Rose
9.7 %
Simply Red
1.2 %
Rod Stewart
0.8 %
Sting
1.3 %
Kamil Střihavka
42.8 %
Steven Tyler
1.7 %
Steve Winwood
1 %
Jack White
2.3 %
Celkem hlasovalo 2364 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků