Hlavní obsah
Aneta Langerová se rozhodla nahrát nové album bez producenta. Foto: Foto Supraphon/Martina Kaderková

Aneta Langerová odstartuje nové turné

Podzimní turné pojmenované Nahráváme! odstartuje zpěvačka Aneta Langerová. Na sérii koncertů, kterou zahájí 5. prosince v Děčíně, zahraje i nové písničky z alba chystaného k vydání na jaře příštího roku. Turné se uskuteční v menších klubech v Česku a také na Slovensku. Vyvrcholí 23. prosince v pražském Jazz Docku.

Aneta Langerová se rozhodla nahrát nové album bez producenta. Foto: Foto Supraphon/Martina Kaderková
Aneta Langerová odstartuje nové turné

Chystané album bude prý opět založeno na písničce a českých textech. Langerová na desce tentokrát nebude spolupracovat s producentem ve smyslu studiové práce a postprodukční editace, ale s klavíristou, skladatelem a aranžérem Jakubem Zitkem, s nímž nalezla společnou hudební řeč. Rozhodla se také živě nahrávat již zcela hotové a hudebně dokončené písně.

Ještě před turné Nahráváme! si 8. a 9. listopadu Langerová v Kongresovém centru ve Zlíně zahraje s Filharmonií Bohuslava Martinů. V nových úpravách zaznějí například písně Vzpomínka, Malá mořská víla či Voda živá.

Na 14. listopadu pak první vítězka soutěže Česko hledá SuperStar v Pražské křižovatce připravuje osmý benefiční večer Světlo pro Světlušku.

Hosty patronky projektu budou Václav Neckář, Tomáš Klus, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Buty, Tara Fuki, Anna Polívková, Márdi, Kühnův dětský sbor, děti ze školy Jaroslava Ježka a talentovaní nevidomí zpěváci, kteří vystoupí na jednom pódiu společně se známými umělci.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků