Hlavní obsah
Skupina Alkehol zpříjemní svým fanouškům dobu pandemie online koncertem. Foto: Warner Music

Alkehol zahraje online z haly na Výstavišti

I pražská rocková kapela Alkehol zahraje svým fanouškům online. Koncert začne ve středu 13. května ve 20 hodin v Malé sportovní hale na Výstavišti a jeho podtitul je Onlajnová pařba. Vstupné pro sledování přenosu je dobrovolné, přispět lze na stránkách donio.cz. Vystoupení bude možné sledovat na internetových stránkách kapely.

Skupina Alkehol zpříjemní svým fanouškům dobu pandemie online koncertem. Foto: Warner Music
Alkehol zahraje online z haly na Výstavišti

Skupina Alkehol vznikla v roce 1992. Místem schůzek jejích členů byla pražská restaurace Na Slamníku a v tomto duchu kapela pokračuje do dnešních dnů, kdy se po vydání mnoha alb stále objevuje v programech řady festivalů a klubů.

Na kontě má téměř dvacet desek se zlidovělými písněmi, jakými jsou Pivo dělá hezká těla, Travičko zelená, Anděl strážnej nebo Život je krátkej. Alkehol hraje v současné době v sestavě Ota Hereš (zpěv, kytara), Petr Buneš (kytara), Jan Bartoš (baskytara) a Radek Sladký (bicí).

Během středečního online přenosu zazní nejslavnější skladby kapely. Ta svým příznivcům vzkazuje: „Pohodlně se usaďte, odzátkujte lahváče a naservírujte si pořádnou flákotu, poctivý online koncert z pražské Malé sportovní haly může začít. Ano, v této hale jsme koncertovali v prosinci se Třemi sestrami a byla to parádní jízda, kde nezůstala ani ta nejtenčí nit střízlivá…”

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků