„Je ctí a výsadou pracovat s Genius Brands a POW! Entertainment na tomto novém seriálu a pomoci nést dál tvůrčí odkaz Stana Leeho představením nové skupiny superhrdinů předškolním dětem po celém světě,” řekl Schwarzenegger.

V seriálu prý nebude jen akce a zábava, ale i poučení. Představitel Terminátora má radost, že může děti učit o zdraví, cvičení a výživě. Bude mluvit hlavní postavu a je i koproducentem seriálu. Tou postavou je Arnold Armstrong, běžný učitel tělocviku, který ovšem získá superschopnosti a stane se z něj Captain Courage. Bude muset porazit úhlavního nepřítele Dr. Superiora, ale nejdřív k tomu musí vycvičit svůj tým, což jsou děti.

Dvě nové tváře a původní Sarah (Linda Hamiltonová) vpravo.

Dvě nové tváře a původní Sarah (Linda Hamiltonová) vpravo. Premiéra šestého dílu má být v listopadu.

FOTO: Skydance Productions a Paramount Pictures

Většinu fanoušků ale více než animák pro předškolní děti zajímá, jak dopadne šestý Terminátor a jestli to nebude propadák jako minule. Dokonce i herečka Linda Hamiltonová (Sarah Connorová) přiznala, že poslední Terminátoři za moc nestojí.
Nový díl Terminator: Dark Fate má do kin vstoupit v listopadu 2019.

„Myslím, že jsme udělali dobrou práci, když jsme teď zase zúžili své zaměření, takže by to mělo odrážet ty první dva filmy,“ dušuje se Hamiltonová.

Může se Vám hodit na Zboží.cz: