Slánské Totální nasazení úspěšně vstoupilo do své dvacáté deváté sezony hned se dvěma novinkami. Tou nejpodstatnější je návrat staronového člena, kytaristy Pavla Pešaty alias P.P.Cvoka, který se po pěti letech stal opět nedílnou součástí kapely.

Na turné se představí i pražská skupina The Fialky.

Na turné se představí i pražská skupina The Fialky.

FOTO: Jan Šída, Právo

„Jsem moc rád, že se Pavel rozhodl pro návrat do našich řad, a máme z toho všichni v kapele velikou radost. Jeho kytara i zpěv jsou originální a nezaměnitelné, a jak jsme si již mohli v minulých letech vyzkoušet při turné, které s námi jel P.P.Cvok jako host, spolu s kytaristou Karlossem se navzájem skvěle doplňují, zvuk je plnější a je to parádní jízda, navíc teď máme tři zpěvy,“ uvedl baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb.

Už v kvartetu natočilo Totální nasazení začátkem ledna v hostivařském nahrávacím studiu materiál na nové, v pořadí jedenácté řadové album Kazoo or Die!, které vyšlo začátkem února na CD i LP. Album obsahuje patnáct skladeb. Kromě již zveřejněného singlu Je mi to líto jde o nové skladby, na kterých se autorsky podílela kompletně celá kapela. I díky tomu je album zatím žánrově nejpestřejším v diskografii skupiny.

Může se vám hodit na Zboží.cz: