Barbra Streisand: Walls

Nová alba

FOTO: Columbia

Walls je šestatřicáté album americké zpěvačky a herečky Barbry Streisandové. Pozornost na sebe poutá singl Don’t Lie To Me, ve kterém zpěvačka kritizuje americkou politiku a prezidenta Trumpa. Kromě původních písni, na nichž se Streisandová podílela i jako spoluautorka, je na desce i několik předělávek.

Martin Chodúr: Hallelujah (Vánoční písně a koledy)

Nová alba

FOTO: Supraphon

Zpěvák a hudebník Martin Chodúr se rozhodl nahrát zvukově a atmosférou výrazné vánoční album. Pořídil je s Janáčkovou filharmonií Ostrava a je na něm čtrnáct skladeb ve svátečním hávu.

Dead Can Dance: Dionysus

Nová alba

FOTO: PIAS Recordings

Deváté studiové album britsko-australské dvojice Dead Can Dance (Lisa Gerrardová a Brendan Perry) přináší sedm skladeb. Je to mix stylů, jsou v nich world music, dark wave, taneční hudba i další vlivy.

The Prodigy: No Tourists

Nová alba

FOTO: BMG

The Prodigy je formace, která se příliš nemění. Své nejlepší období měla v devadesátých letech, nyní na svých albech tu lépe, jinde o poznání těžkopádněji navazuje na tehdejší styl, který ji proslavil. No Tourists je její sedmé album.

Progres 2: Tulák po hvězdách

Nová alba

FOTO: Indies Scope

Po dlouhých třiceti letech vydává skupina Progres 2 nové album pod svým názvem. Inspirovala se knihou Jacka Londona Tulák po hvězdách, stylově navázala na art rock, se kterým se prezentovala na svých předešlých deskách.

Rybičky 48: Best Fuck Off/Pořád nás to baví

Nová alba

FOTO: archív Rybičky 48

Kutnohorská rocková kapela Rybičky 48 vydala 1. listopadu dvojalbum Best Fuck Off/Pořád nás to baví. Na prvním nosiči jsou singly z posledních měsíců, na druhém skladby, které si jednotliví členové formace napsali každý podle vlastního vkusu a uvážení. Již 26. října vyrazila na koncertní turné, které vyvrcholí 15. prosince v Brně.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: