Pink: Beautiful Trauma

Nová alba

FOTO: RCA

Sedmé studiové album americké zpěvačky Pink přináší plnokrevné skladby v poprockové duchu. Umělkyně na něm také představuje v plné síle svůj výraz a hlasové dispozice. Beautiful Trauma je novinka po pěti letech.

 

Robert Plant: Carry Fire

Nová alba

FOTO: Nonesuch

Jedenácté sólové album bývalého zpěváka skupiny Led Zeppelin potvrzuje jeho sklony objevovat na hudební cestě nové horizonty. Na novince v podstatě smíchal to staré s novým, přičemž výsledkem je autorsky, hudebně i interpretačně kvalitní album.

 

Beck: Colors

Nová alba

FOTO: Universal Music

Američan Beck přichází s novou deskou, která nabízí ztracenou popovou klasiku 80. let, rockové kytary i experimentální elektroniku. Vyjma nového materiálu obsahuje i mixy starších singlů.

 

Vladivojna LaChia: 8 hlav šílenství

Nová alba

FOTO: Supraphon

Filmem 8 hlav šílenství, který je již v kinech, se nechala inspirovat hudebnice Vladivojna LaChia na novém albu. Je na něm třináct skladeb plus dva bonusy, kromě protagonistky v nich zpívají Lucie Bílá, Aneta Langerová, Poly z kapely Insania, Kittchen, Lenka Dusilová a další.

 

Tichá dohoda: Hlasitá revoluce

Nová alba

FOTO: archív kapely

Legendární pražská kapela Tichá dohoda vydává nové album Hlasitá revoluce. Hlásí se na něm nejenom ke své minulosti, ale také k odkazu světové kytarové scény šedesátých až devadesátých let.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: