Nic Pizzolatto je Milchův fanoušek a NYPD Blue ho prý kdysi hodně ovlivnilo. Tato série z devadesátých let byla v USA úspěšná, i když v ČR ji viděl jen málokdo. HBO ještě oficiálně nepotvrdilo natáčení, ale podle amerických médií se očekává, protože první verze scénáře už je „na stole“.

O pokračování se spekuluje asi dva roky. V lednu se programový ředitel HBO Casey Bloys nechal slyšet, že to se třetí řadou vypadá nadějně. True Detective vstoupil na obrazovky v roce 2014. Seriál měl výbornou atmosféru, diváci si jej hned oblíbili a ani kritici nezůstali chladnými. Postupně získal ceny Emmy, Zlatý glóbus, BAFTA a mnoho dalších.

Colin Farrell v sérii Temný případ

Colin Farrell v sérii Temný případ

FOTO: HBO

Zazářili v něm herci jako Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Vince Vaughn, Colin Farrell nebo Rachel McAdamsová. První série byla nečekaným hitem sezóny, druhá byla také dobrá, ale už vycházely i slabší recenze.

Nyní si Nic Pizzolatto vedle potenciální třetí série pohrává ještě s jiným příběhem. Jde o nové pojetí známého detektiva Perryho Masona, kde by měl hrát hlavní roli Robert Downey Jr.