Manžel na hodinu

 

Video

Trailer k filmu Manžel na hodinu

Milanův vztah k doktorce Elišce se slibně vyvíjí, a když se jí už konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti" – Milan je stále ženatý s Jankou, s níž se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě toho je tu ještě další problém – návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří...

Manžel na hodinu, ČR 2016, komedie, 104 min., režie: Tomáš Svoboda, hrají: Bolek Polívka, David Novotný, Eva Holubová a další.

 

Zpívej

Video

Trailer k filmu Zpívej

Podnikavý koalí chlapík jménem Buster Moon má poslední šanci zachránit divadlo, které zdědil po otci. Všechno vsadí na talentovou pěveckou soutěž, která by možná nebyla tak velkolepá, kdyby se jeho věrná sekretářka slečna Crawlyová nespletla ve výši finanční odměny pro vítěze na letácích, jimiž zaplavila město.

Zpívej, USA 2016, animovaný muzikál, 110 min., režie: Garth Jennings, účinkují v českém znění Ewa Farna a další.

 

Collateral Beauty: Druhá šance

 

Video

Upoutávka na film Collateral Beauty: Druhá šance

V době, kdy úspěšný vedoucí pracovník newyorské reklamní agentury prožívá hlubokou osobní tragédii a zcela se stahuje do ústraní, jeho kolegové vymyslí drastický plán, jehož cílem je přinutit ho překvapivým a hluboce lidským způsobem se vyrovnat se svým žalem.

Collateral Beauty: Druhá šance, USA 2016, drama, 97 min., režie: David Frankel, hrají: Will Smith, Edward Norton, Keira Knightly a další.

 

Špinavej kšeft

 

Video

Trailer k filmu Špinavej kšeft

Po uzavření továrny nemůže Jacques najít práci. Místní "mafián" Gardot mu nabídne odpustit všechny jeho dluhy a ještě mu zaplatit, když zabije jeho ženu. Jacques nejprve odmítá, ale pod tíhou svých problémů nakonec jeho nabídku přijímá. Uzavřenou dohodu dodrží a nadšený Gardot mu začne dohazovat další podobné nabídky...

Špinavej kšeft, Francie/Belgie 2016, 100 min., režie: Pascal Chaumeil, hrají: Roman Duris, ichel Blanc, Alice Belaïdi a další.