Nejmenovaný promotér dal Simmonsovi částku už před časem, ale přemluvit členy Led Zeppelin není tak jednoduché. Peníze totiž Roberta Planta, Jimmyho Page a Johna Paula Jonese nezajímaly.

Simmons řekl v britském deníku The Sun, že na přelomu let 2009/2010 dostal na účet pár stovek miliónů dolarů. Měl použít své osobní známosti skupiny a zahrát na city, ale Robert Plant to odmítnul, podobně jako všechny výzvy fanoušků a novinářů.

Koncert na DVD

Po památném koncertě v roce 2007 v Londýně, na který se na černém trhu prodávaly lístky za astronomické ceny, se už Page s Plantem do žádného turné nepustili. Z akce vznikl i film Celebration Day, který se v zahraničí promítá v kinech a v listopadu vyjde na DVD.

Neustálé žádosti o návrat musí zpěváka Roberta Planta skutečně otravovat. Předloni požádal fanoušky, aby už přestali čekat na comeback Led Zeppelin, protože skupina prostě neexistuje.

Led Zeppelin vznikli v roce 1968 a zejména prvními třemi deskami způsobili revoluci v hudbě. Kytarový riff z písně Whole Lotta Love je považován za jeden z nejlegendárnějších v historii a Stairway to Heaven bývá pravidelně na prvním místě ve světových žebříčcích nejlepších rockových balad. Skupina oficiálně skončila roku 1980, když zemřel jejich bubeník John Bonham.