Hlavní obsah

Zvrhlík sledoval v Praze 11letou dívku, ve výtahu ji zneužil

Pražští detektivové hledají neznámého muže, který v neděli ve výtahu osahával 11letou dívku. Muž utekl, školačka se ihned svěřila rodičům.

Zvrhlík sledoval v Praze 11letou dívku, ve výtahu ji zneužil

Podle zjištění policie neznámý muž s respirátorem sledoval dívku od nákupního centra v Hostivaři do jednoho z domů. Dívka jej následně pustila do vchodu, protože se jedná o větší dům a všichni nájemníci se tam neznají.

„Tam na ni měl muž sexuálně zaútočit a začal ji osahávat v oblasti rozkroku, stehen a hýždí. Po zastavení výtahu dívka s pláčem utekla do bytu a tam vše řekla matce,“ uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

Rodiče to oznámili policii, která zajistila kamerové záznamy. Ve středu je kriminalisté zveřejnili se žádostí o pomoc. Podle policie se mělo jednat o mladšího muže štíhlé postavy, který byl vysoký asi 175 cm a měl delší hnědé vlasy k uším.

Na obličeji měl bílý respirátor s červenými ventily a oblečený byl do světle modrých džínů a zelenomodré mikiny nebo bundy.

Policie případ vyšetřuje jako pohlavní zneužití, za které hrozí až osm let vězení. Informace o totožnosti přijme linka 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků