Hlavní obsah

Zloděj si nacpal do kalhot kosmetiku za 15 tisíc

Několik kosmetických balení v hodnotě 15 tisíc korun si nacpal do kalhot neznámý zloděj v jedné z pražských drogérií a v klidu odešel. Policisté teď žádají o pomoc veřejnost.

Zloděj si nacpal do kalhot kosmetiku za 15 tisíc

Případ krádeže ve Vysočanské ulici řeší policisté od listopadu, mluvčí policie Iveta Martínková o něm informovala v pátek.

Zloděj si vzal u pokladny košík a odešel k regálu s kosmetikou, kde si balíčky nejprve prohlížel a pak si je začal cpát do kalhot.

Zloděj na kamerových záznamech

Foto: Policie ČR

„Zloděj odcizil celkem sedm poměrně velkých balení. Majiteli tak svým doslova kouzelnickým číslem způsobil škodu dosahující téměř patnáct tisíc. Celé to navíc trvalo jen necelou minutu,“ vylíčila mluvčí policistů.

Podle policie jde o muže ve věku mezi 30 až 35 lety, střední postavy. Má tmavší pleť, černé krátké vlasy a v době krádeže měl černý knír. Oblečený byl do tmavé bundy, bílého trička, modrých riflových kalhot a na hlavě měl modrou čepici s kšiltem. Případné informace o totožnosti a pobytu muže přijme linka 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků