Hlavní obsah

Žhář zapálil na sídlišti luxusní audi

Neznámý žhář zapálil v noci na středu v Brněnské ulici na plzeňském sídlišti Vinice luxusní vůz Audi A6 patřící podnikateli, který vlastní velkoobchod s plošným materiálem. Oheň se potom rozšířil na další dvě zaparkovaná vozidla - Fiat Brava a Opel Ascona, které zničil.

Žhář zapálil na sídlišti luxusní audi

"Když jsme přijeli na místo, z aut šlehaly třímetrové plameny," řekl Právu na místě jeden z hasičů. Podle vyšetřovatele hasičského záchranného sboru Jiřího Saksla žhář polil hořlavinou levé přední kolo. V jednom z hořících vozidel byly v kufru navíc ještě uložené tři dvacetilitrové kanystry s benzínem, které se hasičům podařilo včas dostat do bezpečí.

"Přijel jsem v deset večer a auto bylo v pořádku. Pak mě vzbudil soused, že před barákem hoří auta. To má na svědomí zřejmě moje bývalá manželka, se kterou mám stále nějaké spory a která už mě chtěla nechat zabít. Nemůže se smířit s tím, že jsem ji odmítl platit výživné na syna 50 tisíc měsíčně," řekl na místě podnikatel. Škodu hasiči vyčíslili na několik set tisíc korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků