Hlavní obsah

Ženě se z nárazníku tramvaje nechtělo, pokousala strážníka

V nemocnici skončil v noci na pátek pražský strážník, když ho ve službě pokousala 28letá žena. Ta se snažila utéct od tramvaje, na které visela na nárazníku. Celý incident se odehrál v centru města ve Vodičkově ulici.

Ženě se z nárazníku tramvaje nechtělo, pokousala strážníka

Strážníci v půl druhé ráno procházeli Václavským náměstím, když je zaujal hlasitý ženský křik. Ve Vodičkově ulici viděli ženu držící se nárazníku tramvaje noční linky 55 tak, že souprava nemohla odjet.

„Na vyzvání výtržnice nereagovala, doklady odmítla ukázat a nakonec se snažila z místa utéct. Strážník proto musel použít donucovacích prostředků,“ uvedli k případu městští strážníci.

Při zákroku se ale žena strážníkovi z ničeho nic zakousla do levé ruky. „Kvůli podezření z trestného činu útoku na veřejného činitele skončila útočnice na policii. Pokousaného strážníka ošetřili v nemocnici, případ vyšetřují policisté,“ doplnili strážníci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků