Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Žena vstoupila před projíždějící rychlík, na místě byla mrtvá

Přímo před projíždějící vlak vstoupila v sobotu ráno v Českých Budějovicích žena ve věku mezi 50 a 60 lety. Na místě zemřela. Policie nešťastnou událost šetří jako sebevraždu.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Žena vstoupila před projíždějící rychlík, na místě byla mrtvá

„K nehodě došlo před devátou ráno u železničního přejezdu v ulici Nemanická. Žena vkročila na koleje náhle, přímo před přijíždějící rychlík jedoucí z Prahy do Českých Budějovic,“ uvedla policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová s tím, že žena to udělala pravděpodobně úmyslně.

„Kriminalistům se doposud nepodařilo zjistit její totožnost,“ doplnila Uhlířová.

Přibližně 170 centimetrů měřící žena štíhlé postavy s krátkými černými vlasy přišla podle Uhlířové k přejezdu z Pražské třídy. „Na sobě měla černý flaušový tříčtvrteční kabát se zapínáním na výrazné kovové knoflíky o průměru 3 cm žluté barvy s ornamenty a páskem zavázaným kolem pasu na uzel,“ řekla Uhlířová.

Dále byla žena oblečena do černobílých kalhot a na nohou měla vysoké hnědé kozačky. „Dalším poznávacím znamením by mohl být prstýnek ze žlutého kovu na obou rukách a řetízek na krku s kulatým přívěskem,“ upřesnila mluvčí.

Pokud by někdo mohl pomoci polici při zjištění totožnost mrtvé ženy, může zavolat na číslo 974 226 620 nebo přímo na linku 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků