Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Ze sběru bylinek v Brně se senior nevrátil

Pátrací akci spustili policisté v Brně. Hledají šestaosmdesátiletého seniora, který v sobotu ráno vyrazil na sběr bylinek. Doma zanechal vzkaz. Když se do večera nevrátil, vložila se do věci policie.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Ze sběru bylinek v Brně se senior nevrátil

„Senior je vitální a obvykle chodíval na procházky na louky poblíž konečné stanice tramvaje v Maloměřicích, kam měl v sobotu údajně rovněž namířeno. Policisté po prověření zdravotnických zařízení a případných známých seniora nasadili do pátrání ve vytipovaných lokalitách také několik hlídek a vrtulník s termovizí. Jejich činnost byla zatím neúspěšná. V neděli od rána pátraly v možných prostorách také další pěší hlídky. Do akce byl znovu nasazen vrtulník,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Pátrání je zatím neúspěšné. Pohřešovaný senior je asi 165 cm vysoký, střední postavy. Má prošedivělé krátce střižené vlasy s malou pleší. Občas nosí brýle. Chodí bez hole.

Na sobě měl světle modré kalhoty, hnědou košili a s sebou měl koženou tašku. Případné informace o pohybu hledaného muže lze sdělit na tísňovou linku 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků