Hlavní obsah
Havarované BMW Foto: Policie ČR

Zdrogovaný řidič BMW smetl auto kapely Poetika

Členové skupiny Poetika byli ve středu zraněni při nehodě v Hradci Králové. Do jejich auta narazil 20letý řidič BMW, který byl podle policie pod vlivem drog. Škoda byla vyčíslena na 820 tisíc korun.

Havarované BMW Foto: Policie ČR
Zdrogovaný řidič BMW smetl auto kapely Poetika

Nehoda se stala na ulici Brněnská kolem poledne. Podle policie řidič BMW zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy a při předjíždění nejprve ohrozil řidičku Hondy Civic a naboural do ní.

Dnes jsme se s Daniel Hrdlička a Ondřej Brejška podruhé narodili. 3 vteřiny rozhodly, že tu ještě můžeme být. Šílená hra času...🙈 btw: děkujeme Vám všem za podporu a hlavně Radek Nerad za pomoc se vším!🙏

Zveřejnil(a) Eduard Rovenský dne Středa 10. března 2021

„BMW bylo vlivem nárazu odhozeno na parkoviště, kde narazilo do zaparkovaného vozidla Volkswagen Touareg. Při nehodě byla zraněna jak řidička vozidla hondy, tak tři lidé, stojící v době střetu u vozidla Volkswagen Touareg,“ uvedla mluvčí policie Lucie Konečná.

Řidič měl řídit pod vlivem drog.

Foto: Policie ČR

Právě ve volkswagenu jeli členové skupiny Poetika. „Sotva vyšli z auta, naboural do nich v rychlosti 100 km/h dvacetiletý mladík, povahově, jak mi kluci sdělili, rozmazlený, nevychovaný, tzv. 'povoláním syn'. Naštěstí všichni přežili, nicméně si nehoda přesto nějaká zranění vyžádala – pohmožděniny, šití,“ uvedl za kapelu Robin Suchánek.

Havarované auto kapely

Foto: Policie ČR

Dechové zkoušky byly podle policie negativní. Řidič BMW měl však podle policie pozitivní test na drogy. Souhlasil také s odběrem krve. Přesné příčiny nehody policie vyšetřuje.

Skupina Poetika byla založena v roce 2016 na Vysočině. Založili ji Eduard Rovenský, zpěvák Ondřej Brejška a klávesista Daniel Hrdlička. S Poetikou také hrají kytarista Tomáš Kozina a bubeník David Nevěčný.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků