Hlavní obsah

Zdrogovaný muž se zákazem řízení ujížděl policistům v ukradeném autě

Zdrogovaný muž se zákazem řízení ujížděl v pondělí odpoledne v kradeném autě pražským policistům. Honička skončila nehodou, muže se policistům podařilo na místě zadržet.

Zdrogovaný muž se zákazem řízení ujížděl policistům v ukradeném autě

Dramatická událost začala v Průběžné ulici v Praze 10 pokusem o kontrolu osobního vozu Volkswagen Golf, za jehož volantem seděl mladý muž. Ten ale policistům zastavit nehodlal.

"Řidič nedbal výzev k zastavení a začal policejní hlídce ujíždět. V křižovatce ulic V Korytech a Želivecká pak došlo k nehodě tohoto vozidla," řekla Novinkám policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Řidič vyletěl s autem na ostrůvek pro chodce, kde ještě porazil značku. Dopravní policisté, kteří vůz pronásledovali, řidiče na místě zadrželi.

Podle informací Novinek byl řidič pod vlivem drog, má vysloven platný zákaz řízení a řídil kradené auto. O tom svědčí i vypáčená spínací skříňka ve voze. V autě pak policisté našli mimo jiné drogy.

Mladého muže teď čeká s největší pravděpodobností policejní cela. Nehodou se policisté dále zabývají.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků