Hlavní obsah
 

Zatímco hosté v hotelu vyplňovali papíry, zloděj jim ukradl notebook

Přímo za zády nic netušícího majitele ukradl neznámý zloděj tašku s notebookem v hodnotě 24 tisíc korun v hotelové recepci v Praze. Využil krátké nepozornosti hosta, který s rodinou vypisoval hotelové papíry. Ke krádeži došlo loni v prosinci, policie nyní žádá o pomoc veřejnost. V pátek o tom informovala mluvčí policie Eva Řádková.

 
Zatímco hosté v hotelu vyplňovali papíry, zloděj jim ukradl notebook

K incidentu došlo v polovině prosince minulého roku v hotelové recepci v Cimburkově ulici v Praze 3. Pachatel nejprve rodinu poškozených několik minut sledoval, poté využil jejich nepozornosti a během pár vteřin se zmocnil malé cestovní tašky s notebookem. Tím rodině způsobil škodu v celkové výši 24 tisíc korun.

„Pachatel byl střední postavy, oblečen do červeno-černé bundy, pod kterou měl společenský oblek, a na hlavě měl pruhovanou čepici tmavé barvy,” popisuje neznámého Řádková.

Neznámý pachatel byl při krádeži zachycen bezpečnostními kamerami

Foto: Policie ČR

Muž je podezřelý z trestného činu krádeže, za kterou mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky. Policie se nyní obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc.

„Tímto žádáme kohokoli, kdo na záběrech pozná podezřelého, aby se policistům ozval na bezplatnou tísňovou linku 158,” dodala Řádková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků